ΕΟΔΥ: Πού θα γίνουν rapid test

 ΕΟΔΥ: Πού θα γίνουν rapid test

39 είναι τα σημεία που θα πραγματοποιηθούν αύριο Κυριακή (13/3) δωρεάν rapid test.

Tα σημεία είναι τα ακόλουθα: 

1. Δ. Καισαριανής, Αίθουσα Εκδηλώσεων Δήμου Καισαριανής, Βρυούλων 125 & Κλαζομενών, 09:30-15:00

2. Δ. Μοσχάτου, Δημαρχείο Μοσχάτου, Αίθουσα Παραδοσιακών Χορών (δίπλα στην είσοδο του Δημαρχείου), 09:30-15:00

3. Δ. Καλλιθέας, είσοδος Δημαρχείου, 09:30-15:00

4. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-16:30

5. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:30 – 14:30

6. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-17:00

7. Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-14:30

8. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:30-14:00

9. Αρκαδία, Δ. Β. Κυνουρίας, Πλατεία Καρτσιώτη, 10:30-13:30

10. Άρτα, Εκθεσιακό Κέντρο Άρτας (ISO-BOX), 08:30-15:30

11. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

12. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, Πινδάρου 112, 09:00-15:00

13. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 10:00-13:00

14. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00-14:00

15. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30

16. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 09:00-15:00

17. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,10.00-13.00

18. Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ,08:30-14:00

19. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00

20. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-14:30

21. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

22. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00

23. Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30

24. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

25. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

26. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα,10:00-12:00

27. Καρδίτσα, Πλατεία Νικ. Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

28. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο , Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

29. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

30. Κιλκίς, Παλιό Αγιονέρι, Πρώην Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-14:00

31. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30

32. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο,8:00-15:30

33. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-15:00

34. Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

35. Λήμνος, Μύρινα, παλαιό θυρωρείο Γ.Ν. Λήμνου, Ηφαίστου 1, 09:00-14:00

36. Μαγνησία, ΚΑΠΗ, Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη 08:30-15:30

37. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30

38. Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00

39. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ.Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

40. Σέρρες, Κέντρο Υγείας Σερρών, 08:30 – 15:30

41. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-13:00

42. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

43. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,09.00-13.00

44. Χαλκιδική, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου γωνία, Νέα Μουδανιά, 08:30 – 15:30

Βαγγέλης Μαρινάκης