Αποχαιρετιστήριο Eurojackpot πάρτι στη Μαρίνα Σάττι- Ο τοίχος των ευχών που τη συγκίνησε πριν το ταξίδι στο Μάλμε
![Αποχαιρετιστήριο Eurojackpot πάρτι στη Μαρίνα Σάττι- Ο τοίχος των ευχών που τη συγκίνησε πριν το ταξίδι στο Μάλμε](https://www.libre.gr/wp-content/uploads/2024/04/1-9-1-850x560.webp)
Λίγες ημέρες πριν την αναχώρησή της για το Μάλμε της Σουηδίας, η Μαρίνα Σάττι βρέθηκε σε αποχαιρετιστήριο πάρτι που διοργανώθηκε από το Eurojackpot, τον χορηγό της ελληνικής αποστολής, σε κατάστημα ΟΠΑΠ της Βούλας.
![](https://www.libre.gr/wp-content/uploads/2024/04/5-4-1-jpg.webp)
![](https://www.libre.gr/wp-content/uploads/2024/04/7-3-jpg.webp)
Η δημοφιλής τραγουδίστρια φωτογραφήθηκε και συζήτησε με τους fans, «τσούγκρισε» πασχαλινά αυγά, ενώ την περίμενε και μια μεγάλη έκπληξη. Στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο υπήρχε ένας «τοίχος ευχών», όπου o κόσμος της άφησε τα μηνύματά του και της ευχήθηκε «καλή επιτυχία» στο μουσικό ταξίδι της.
![](https://www.libre.gr/wp-content/uploads/2024/04/6-3-1-jpg.webp)
Με εμφανή συγκίνηση, η τραγουδίστρια διάβασε τις ευχές, αφήνοντας παράλληλα και τη δική της, ενόψει του ευρωπαϊκού διαγωνισμού τραγουδιού.