Η ρομαντική φωτογραφία Κασσελάκη – Τάιλερ στα χιόνια – “Για πάντα μαζί”
![Η ρομαντική φωτογραφία Κασσελάκη – Τάιλερ στα χιόνια – “Για πάντα μαζί”](https://www.libre.gr/wp-content/uploads/2024/02/kasselakis-tyler-macbeth-850x560.webp)
Με μια τρυφερή φωτογραφία τους στα χιόνια, Τάιλερ Μακμπέθ και Στέφανος Κασσελάκης γιορτάζουν τον έρωτά τους, με αφορμή τη σημερινή ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου -γιορτή των απανταχού ερωτευμένων.
«Forever & Always» (σε ελεύθερη μετάφραση «Για πάντα μαζί») είναι η λεζάντα που συνοδεύει την ανάρτηση του Τάιλερ Μακμπέθ, σε στόρι που ανέβασε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και αναδημοσίευσε σε δική του ιστορία στην πλατφόρμα κοινωνικής δικτύωσης ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ.
![kasselakis_ty](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-02-14/kasselakis_ty.jpg)