Ξένοι στην Πόλη Κασσελάκης – Ανδρουλάκης
![Ξένοι στην Πόλη Κασσελάκης – Ανδρουλάκης](https://www.libre.gr/wp-content/uploads/2024/01/κασσελακης-ανδρουλακης-850x474.png)
Όπως κατέγραψε η τηλεοπτική κάμερα του ΣΚΑΪ, στην Κωνσταντινούπολη, ο Στέφανος Κασσελάκης και ο Νίκος Ανδρουλάκης κάθισαν σε απόσταση ο ένας από τον άλλον στον πατριαρχικό ιερό ναό του Αγίου Γεωργίου στο Φανάρι όπου παρακολούθησαν τη θεία λειτουργία για τα Θεοφάνια.
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ έκατσε στην πρώτη σειρά των καθισμάτων στη δεξιά πλευρά ενώ ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ στην αριστερή πλευρά του ναού.
Ο Στέφανος Κασσελάκης και ο Νίκος Ανδρουλάκης βρίσκονται στο Φανάρι για τα Θεοφάνεια και όπως όλα δείχνουν κάνουν… ζέσταμα ενόψει των κρίσιμων ευρωεκλογών.