Πρεμιέρα για τον ΠΑΟΚ στην Ευρώπη

Ο ΠΑΟΚ ανοίγει τον χορό των Κυπέλλων Ευρώπης. Είναι η πρώτη ελληνική ομάδα που ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.

Νοκ άουτ είναι το αυριανό (21:00) παιχνίδι του, για τη δεύτερη προκριματική φάση του Champions League, με τη Μπεσίκτας, το οποίο θα διεξαχθεί, χωρίς φιλάθλους, στο γήπεδό της Τούμπας.

Με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr ο αυριανός αγώνας ΠΑΟΚ-Μπεσίκτας στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του

Με νίκη ο ΠΑΟΚ θα προκριθεί στην τρίτη προκριματική φάση του Champions League και θα «κλειδώσει» την παρουσία του στους ομίλους των Κυπέλλων Ευρώπης. Ακόμα και αν αποκλειστεί στη συνέχεια από το Champions League (στην τρίτη προκριματική φάση ή στα play off) θα αγωνιστεί στους ομίλους του Europa League.

Το μεγάλο παιχνίδι ΠΑΟΚ-Μπεσίκτας προσφέρεται με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Μέθοδος πρόκρισης και σκορ πολλαπλών επιλογών

Πολλές είναι οι στοιχηματικές επιλογές που έχουν οι παίκτες του Pamestoixima.gr για να ποντάρουν στην ελληνοτουρκική αναμέτρηση.

Ανάμεσά τους είναι και τα ειδικά στοιχήματα για την πρόκριση και τη μέθοδο πρόκρισης, αν θα προκριθεί δηλαδή ο ΠΑΟΚ ή η Μπεσίκτας, στην κανονική διάρκεια του αγώνα, την παράταση ή τα πέναλτι.

Προσφέρονται σκορ πολλαπλών επιλογών για τις 2 ομάδες, με τις νίκες τους με σκορ 1-0, 2-0 ή 3-0, με 2-1, 3-1 ή 4-1, με 3-2, 4-2, 4-3 ή 5-1, με 4-0, 5-0 ή 6-0 και με οποιοδήποτε άλλο σκορ.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει ακόμα ειδικά στοιχήματα για το σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι, τον παίκτη που θα πετύχει το πρώτο γκολ, το τελευταίο γκολ και οποιοδήποτε γκολ, το λεπτό του πρώτου και του τελευταίου γκολ, την πρώτη κάρτα, την κόκκινη κάρτα, το σύνολο καρτών και πολλά άλλα.